01 września 2015 16:29

Witaj Szkoło

1 września, w odnowionej sali gimnastycznej naszej szkoły, inauguracji  roku szkolnego 2015/2016, jak zawsze, dokonała pani dyrektor Barbara Woźniak. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego,  społeczność szkolna została powitana przez samorząd szkolny. Następnie pani dyrektor przedstawiła kadrę pedagogiczną. Serdeczne słowa życzeń przyjemnej i owocnej nauki zostały skierowane do dzieci,  a szczególnie do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają "szkolną przygodę".

Po części oficjalnej uczniowie pod opieką wychowawców udali się  do swoich klas.

Życzymy wszystkim uczniom  zapału w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich pasji oraz wielu sukcesów; nauczycielom - miłych przeżyć związanych z osiągnięciami swoich wychowanków.