21 czerwca 2015 15:58

Żegnaj zerówko!

19 czerwca przedszkolaki z rodzicami i innymi zaproszonymi gośćmi  przybyli  do szkoły, aby wspólnie się pożegnać. Podczas części artystycznej w wierszach i piosenkach dzieci dziękowały kochanej pani Justynie Jasińskiej, pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły.

W dalszej części dzieci wręczyły paniom kwiaty, dziękując za opiekę, wychowanie i przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Oczywiście nie zabrakło podziękowań i życzeń dla księdza Tomasza Metelicy, którego przedszkolaki zaprosili do wspólnego śpiewania i tańca. Do najmłodszych dzieci dołączyli starsi koledzy, razem śpiewając "Wiara czyni cuda".

Pani dyrektor podziękowała także wszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę.

Po programie artystycznym dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz "rożki obfitości".

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem dla gości, dzieci i rodziców.