14 lutego 2018 22:07 | Aktualności

WALENTYNKI

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy „Walentynki”. Z okazji tej uroczystości już od wielu lat w naszej szkole działa poczta Walentynowa, dzięki której możemy sprawić osobie nam bliskiej radość, przesyłając życzenia lub upominki.

Także w tym roku z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski przygotował skrzynkę walentynkową.  Wszyscy chętni mogli wrzucać tam listy do swoich sympatii lub przyjaciół.  Poczta działała prężnie, o czym świadczy ilość przesłanych kartek z życzeniami.  Rolę listonoszy przejęły uczennice z klasy VII naszej szkoły, za co serdecznie im dziękujemy.

W szkole panował radosny nastrój, dzięki licznym, miłym gestom i szczerym życzeniom  na wielu twarzach dostrzegliśmy uśmiech i zauroczenie.  Przekonaliśmy się jak wiele znaczą dla nas drobne gesty wobec bliskich nam osób. I choć Walentynki są raz w roku, życzymy wszystkim szczęścia i miłości każdego dnia.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI