27 grudnia 2017 12:58 | Aktualności

Miś Podróżnik odwiedził naszą szkołę!

O tym, jak ciekawe przygody miał miś zwany Podróżnikiem mogli się dziś przekonać uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Olszynie, oglądając spektakl Teatru Duet.

Miś Zbyś zwiedził wiele krajów spotykając po drodze Koziołka Pacanołka, Bociana Kle Kle Kle z Polski, Żurawia z dalekiej Japonii i Dziewczynkę Kruszynkę.

Spektakl poprzez zabawę i przedstawione perypetie Misia Zbysia pokazał, jak pomoc i dobro okazywane bliźnim wracają do nas. Ponadto, zarówno Miś Podróżnik, jak również pozostali bohaterowie bajki ostrzegali uczniów, że częste korzystanie z urządzeń elektronicznych (tabletu) czy Internetu może uzależnić i manipulować człowiekiem.

Spektakl pokazał, że warto zamienić długie godziny korzystania z Internetu na spacer czy zabawy na podwórku.

Miś Zbyś doskonale rozruszał nas o poranku zachęcając do tańca przy piosenkach i zabawach w trakcie przedstawienia.

Natalia Dzioba