05 grudnia 2017 19:33 | Aktualności

ANDRZEJKI

29 XI 2017 w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Koledzy z klasy szóstej na czele z Kamilem Replinem i Kacprem Torbą czuwali nad muzyką. W całej szkole słychać było rozmaite muzyczne hity, a więc nikt nie siedział na ławkach. Wszyscy tańczyli do swoich ulubionych piosenek, a przewodnicząca szkoły Inez Matusiak wraz z koleżankami zachęcała do zabaw integrujących całą szkołę.

Aby tradycji stało  się zadość, nie  zabrakło także humorystycznych wróżb, wspaniale przygotowanych przez dziewczynki z klasy V i VI. Tego wieczoru w zabawny sposób mogliśmy się dowiedzieć, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

Wielu rodziców, którym jesteśmy bardzo wdzięczni, zadbało o smaczny poczęstunek. Bufet był ciągle oblegany przez łasuchów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz gronu pedagogicznemu za pomoc w organizacji i doskonałą zabawę!