19 listopada 2017 20:28 | Aktualności

" zDolny Ślązaczek" etap powiatowy

Eliza Cymerman – uczennica  klasy siódmej po raz kolejny reprezentowała naszą szkołę w powiatowym etapie konkursu „zDolny Ślązaczek”, który odbył się 13 listopada br. Eliza znalazła się wśród jedenastu najlepszych uczniów powiatu lubańskiego ze szkół podstawowych, co już samo w sobie jest ogromnym sukcesem.

Uczniowie mieli do rozwiązania test, którego zadania wykraczały poza podstawę programową szkoły podstawowej. Pytania, zgodnie z regulaminem konkursu, dotyczyły zarówno języka polskiego, jak i matematyki. Pojawiły się także treści historyczne, przyrodnicze  nawiązujące do Dolnego Śląska.

Elizie gratulujemy, życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!

Natalia Dzioba