16 października 2017 14:37 | Aktualności

„ Na niebie jasne świeci słońce, na dworze jesień w krasie swej.

Październik złotem dziś powitał Nauczyciela Dzień…”

Tymi słowami 13 października 2017r. rozbrzmiewała sala gimnastyczna, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. To tu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Młodzi artyści z kl. III B pod kierunkiem pani Justyny Jasińskiej, pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.  Uczniowie z humorem, wystąpili w strojach zawierających symbole poszczególnych przedmiotów szkolnych, przybliżyli całej barci uczniowskiej, że warto się uczyć. A słowami piosenki Danuty Rinn wyśpiewali życzenia wszystkim nauczycielom.

Po zakończeniu występu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane piękne upominki.

Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Woźniak kierując wiele pięknych i ciepłych słów do wszystkich pracowników oświaty.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej, wesołej, a jedocześnie podniosłej atmosferze.