01 października 2017 16:30 | Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA

28 i 29 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W czwartek w rytmie disco tańczyliśmy na dyskotece zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się znakomicie przy polskich i zagranicznych przebojach. Wielkim powodzeniem i odwiedzinami cieszyła się kawiarenka, w której można było nabyć domowe ciasto oraz napić się zdrowego soku.

W piątek dziewczyny z kl. 0-VII złożyły życzenia swoim kolegom. Wręczyły im drobne upominki i słodycze. Oczywiście, do życzeń dołączyły się wychowawczynie. Taki dzień był również okazją do miłej rozmowy i wspólnej fotografii.

Dziękujemy wszystkim wychowawcom, którzy pełnili dyżur podczas imprezy. Jesteśmy wdzięczni rodzicom za przepyszny poczęstunek.