04 września 2017 15:02 | Aktualności

WITAJ SZKOŁO !

„… I nowa bije już godzina,

Nowy rok szkolny się zaczyna.

Już czeka szkoła i koledzy,

I w książkach zasób nowej wiedzy…”

4 września 2017 r. po raz kolejny spotkaliśmy się w murach szkoły po wakacyjnej przerwie. Na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Tradycyjnie, pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godz. 8.00 uroczysta Msza Święta.

Rozpoczęcie roku szkolnego poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Inez Matusiak. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Barbara Woźniak, witając wszystkich bardzo serdecznie.

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy I, podkreślając, że to dzień wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają przygodę z nauką w naszej szkole.

Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na krótkie spotkania. W klasach przywitali się z kolegami i koleżankami oraz zapoznali się z nowym planem lekcji.

Rok szkolny 2017/2018 został rozpoczęty.

Życzymy wszystkim Uczniom samych sukcesów!