09 czerwca 2017 16:23 | Aktualności

NAGRODZENI ZA PROMOWANIE POWIATU LUBAŃSKIEGO

7 czerwca br. uczniowie naszej szkoły – Piotr Rawlik z kl. I a oraz Eliza Cymerman z kl. VI  pod opieką nauczycieli wzięli udział w Gali, która tradycyjnie miała miejsce w auli Państwowej Szkoły Muzycznej  I Stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu, podczas której zostali nagodzeni za sukcesy odniesione w projekcie edukacyjnym „Dziedzictwo kulturowe powiatu lubańskiego” pod hasłem „Przyłapani na odkrywaniu”.

Piotr i Eliza otrzymali nagrody z rąk Starosty Lubańskiego – Walerego Czarneckiego  - za promowanie naszego powiatu.

Piotr Rawlik zajął I miejsce w kategorii klas I-III, wykonując zakładkę do książki.

Eliza Cymerman zajęła III miejsce w kategorii klas IV-VI, przygotowując pocztówkę, związaną z pięknymi i wartymi zwiedzenia miejscami w naszym powiecie.

Prace naszych uczniów zostaną wydane w wersji drukowanej i będą stanowiły niepowtarzalny materiał promocyjny Powiatu Lubańskiego.

Słowa uznania i podziękowania złożono także nauczycielom – pani Annie Bokłak i pani Monice Majewskiej, które przygotowywały dzieci do konkursu.

GRATULUJEMY UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM!!!