07 czerwca 2017 15:19 | Aktualności

SKACZCIE DO GÓRY JAK KANGURY!

16 marca 2017r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”. Jak co roku, cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV-VI. W konkursie udział wzięło 21 uczniów. 1 czerwca 2017.r podczas wspólnych obchodów Dnia Dziecka, które odbywały się nad jeziorem w Bożkowicach, ogłoszono wyniki konkursu. Wyróżnienia na poziomie międzynarodowym otrzymało aż pięciu uczniów z naszej szkoły:

Olga Sikora, Natalia Ignatowicz, Sandra Walczak – z klasy czwartej, Szymon Sokół- z klasy piątej, Maciej Kopała-z klasy szóstej.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali dyplomy i nagrody. Młodzi matematycy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy. Jesteśmy dumni, że  reprezentowali  szkołę na arenie międzynarodowej.

Gratulacje!!!

Koordynator konkursu: