22 kwietnia 2017 14:42 | Aktualności

X POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO W NASZEJ SZKOLE

20 kwietnia odbył się w naszej szkole X Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego, organizowany przez Powiatowe Centrum Edukacji w Lubaniu. Jako gospodarze tego wydarzenia gościliśmy uczniów reprezentujących szkoły podstawowe z powiatu lubańskiego, którzy przybyli pod opieką nauczycieli i rodziców.

Uczestników  i ich opiekunów powitała pani dyrektor Barbara Woźniak. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani koordynator Monika Majewska. Natomiast Powiatowe Centrum Edukacji reprezentowała pani Krystyna Kozak-Kamińska.

Konkurs miał na celu stworzenie możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy i wyłonienie uczniów z najlepszą znajomością języka niemieckiego. Dzieci zmierzyły się z różnymi zadaniami testowymi.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy szóstej: Martyna Cichocka i Eliza Cymerman.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy, biorąc udział w etapie powiatowym konkursu, wykazali się ponadprogramowymi umiejętnościami lingwistycznymi i komunikacyjnymi.