14 kwietnia 2017 12:49 | Aktualności

"SĄ TAKIE ŚWIĘTA, CO BUDZĄ ŻYCIE..."

„Są takie Święta raz do roku,

Co budzą życie, budzą czas.

Wszystko rozkwita w słońca blasku

i wielka miłość  rośnie w nas”.

Wielkanoc to czas radości i triumfu Zmartwychwstania. Tegoroczna uroczystość, przygotowana przez klasę II a pod kierunkiem wychowawczyni pani Anny Bokłak, wprowadziła społeczność szkolną w ten piękny, świąteczny nastrój. Uroku akademii dodała dekoracja sali oraz przygotowany stół wielkanocny.

W czasie apelu nie zabrakło życzeń świątecznych, złożonych przez panią dyrektor Barbarę Woźniak oraz księdza Jakuba Sikorskiego. Wielkanocna uroczystość była także okazją do wręczenia nagród i dyplomów uczestnikom różnych konkursów, które odbyły się w naszej szkole w drugim semestrze.

Życzymy wszystkim pracownikom, uczniom, rodzicom oraz sympatykom szkoły - zdrowych, błogosławionych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.