13 kwietnia 2017 15:27 | Aktualności

POKAZALI SWÓJ TALENT

11 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu „Mam Talent”. Turniej prowadziły uczennice klasy szóstej – Eliza Cymerman i Patrycja Krempczyńska, pod czujnym okiem opiekunek samorządu uczniowskiego-  pani Justyny Jasińskiej i pani Iwony Wieliczkiewicz.

Uczniowie kl. II – VI: Jordan Sobiesiak, Bartłomiej Smusz, Karina Polowczyk, Maria Tekiela, Daria Lelko, Maja Wieliczkiewicz, Julia Kurczewska, Julia Bobowska, Jagoda Smajda, Cyprian Błaszczyk, Julia Grzybowska, Rafał Stadnik, Patrycja Nowicka, Roksana Rakowiec, Natalia Ignatowicz, Zuzanna Kopiś, Zuzanna Sarzyńska, Jan Danilecki, Daria Szelest, Daria Wróbel, Julia Wszołek, Paulina Krawiec, Agnieszka Kurzeja, Inez Matusiak -  zaprezentowali talenty muzyczne, taneczne, sportowe , recytatorskie oraz plastyczne.

Jury nie miało łatwego zadania. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji wyłoniono zwycięzców. Jednak, jak zaznaczyła pani dyrektor Barbara Woźniak, każde dziecko zasłużyło na ogromne uznanie i pochwałę. Uczestnicy „Mam Talent” otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Publiczność nagrodziła swoje koleżanki i kolegów gromkimi brawami. Wszyscy występujący z pewnością zyskali motywację  do rozwijania swoich umiejętności i realizacji marzeń.