20 marca 2017 18:38 | Aktualności

" Magia koralika"

W poniedziałkowy poranek – 20 marca 2107 r. uczniowie kl. 0 – III przenieśli się w świat  zabawnych i pouczających przygód Karolci i Piotrusia – bohaterów przedstawienia pt. „Karolcia” w wykonaniu aktorów z Teatru Profilaktycznego ALERT z Wrocławia.

Spektakl uczył, że warto pomagać innym, bo dzięki temu i my będziemy szczęśliwi. Tytułowa Karolcia i jej kolega przypomnieli najmłodszym widzom zasady bezpieczeństwa na ulicy. Zwrócili uwagę na znaki drogowe, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i jak ważne są dla pieszych i kierowców światła odblaskowe.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały widowisko pełne zabawnych sytuacji, dobrej gry aktorskiej i pięknych dekoracji.