23 grudnia 2016 18:39 | Aktualności

KOLĘDUJE MOJE SERCE Z TOBĄ...

Serdecznych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

oraz  szczęścia w Nowym Roku

życzy Samorząd Uczniowski

Nie można wyobrazić sobie Świąt Bożego Narodzenia  bez wystawienia w naszej szkole przez jej uczniów tradycyjnych jasełek.

22  grudnia w sali gimnastycznej zgromadzili się zaproszeni  goście, uczniowie, nauczyciele pracownicy szkoły oraz rodzice,  aby wspólnie wejść w magiczny czas Bożego Narodzenia.

Uczniowie klasy II b pod kierunkiem pani Justyny Jasińskiej w bardzo interesujący sposób przedstawili wydarzenia biblijne związane z narodzeniem Pana Jezusa. Wszyscy w pięknych strojach, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem odegrali swoje role. Na scenie nie zabrakło  aniołów i pasterzy. Tradycyjnie przybyli  również Trzej Królowie. Wszystko to przy pięknym śpiewie i dźwiękach kolęd.

Świąteczna akademia była również okazją do  wręczenia uczniom dyplomów i nagród za udział w konkursach, które odbyły się w mijającym semestrze.

Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły życzenia i podzieliły się opłatkiem. Podarowały także przybyłym gościom i nauczycielom świąteczne upominki.

Po apelu uczniowie rozeszli się do swoich sal, gdzie zasiedli do klasowych wigilii.