Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
http://sp3olszyna.superszkolna.pl

15 stycznia 2018 18:49 | Aktualności

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale

W ostatnim dniu przed feriami (12.012018), na zakończenie ciężkiej pracy w I semestrze, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Z okazji tej uroczystości sala gimnastyczna przemieniła się w salę balową udekorowaną balonami i serpentynami.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły licznie przybyli w pięknych, barwnych i wyszukanych strojach. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były kółeczka i tańce w parach, korowody a także konkursy prowadzone przez Samorząd Uczniowski. Pojawiły się tańce integracyjne, taniec na gazecie i konkurs na najlepsze przebranie. Za najbardziej pomysłowe stroje wyróżnieni zostali następujący uczniowie w poszczególnych klasach:

Kacper Łasocha - Oddział Przedszkolny.

 Milena Rakowiec - kl. I

Julia Starzec - kl. IIIa

 Karolina Ignatowicz - kl. III b

Julia Bobowska - kl. IV

Laura Kaletyńska  - kl. V

Zuzanna Sarzyńska - kl. VI

Martyna Cichocka - kl. VII

Szkolną zabawę umilał nam zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Olszynie reprezentowany przez pana Mirosława Matogę oraz pana Zbigniewa Szpilarewicza. Już od pierwszych taktów skocznej muzyki zespół zagrzewał dzieci i dorosłych do wspólnej  zabawy i tańców. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy!

Serdecznie dziękujemy zespołowi za świetną zabawę oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu.   Kolejny karnawał w naszej szkole za rok.

Samorząd Uczniowski

 

 

 

 

Zdjęcia: